به گزارش روابط عمومی شرکت توسعه گردشگری ایران، جلسه مدیران واحدهای تابعه شرکت توسعه گردشگری ایران با حضور مدیر عامل، معاونین و مدیران واحد های تابعه این شرکت در محل هتل بین المللی لاله تهران برگزار گردید.در این جلسه پس از آشنایی و معرفی مدیران واحد های تابعه شرکت توسعه گردشگری ایران، گزارشات آماری از عملکرد و طرح های پیشنهادی هر مجموعه توسط مدیر مربوطه ارائه گردید.

در ادامه علی جیرفتی مدیر عامل شرکت، استراتژی ها و سیاستهای کلان در دوره مدیریتی جدید را اعلام کرد و گفت: اولویت ما باید برنامه ریزی جهت بالا بردن سطح کیفیت و خدمات در مقیاس بین المللی و الگوسازی گروه هتلهای لاله با توجه به بهره وری و کارایی نیروی انساني باشد.


 
مدیرعامل شرکت توسعه گردشگری ایران با بیان اینکه بازسازی، بهسازی و ارتقا کیفیت فیزیکی هتلهای لاله از اهمیت بالایی برخوردار است افزود گروه هتلهای بین المللی لاله در راستای تحقق این امر از سرمايه گذاري و توان بخش خصوصی استفاده خواهد نمود.
در ادامه مقرر شد برنامه های واحدهای مختلف جهت ارتقاء سطح خدمات و توسعه بازاریابی و همچنين برنامه هاي ويژه ایام نوروز 1397 هريك از واحدها ارائه شود .


 
علی جیرفتی درپایان این جلسه لزوم برنامه ریزی و هدفمندی در فعالیت های سازمانی را متذکر و لازم دانست اینگونه جلسات جهت ارزيابي ميزان تحقق برنامه های شرکت به صورت دوره ای برگزار گردد.

  
ورود به سایت
من رو به خاطر بسپار
اوقات شرعی
تقویم
1397
خرداد
دوشنبه
28