به گزارش روابط عمومی شرکت توسعه گردشگری ایران، جلسه مدیران واحدهای تابعه شرکت توسعه گردشگری ایران با حضور مدیر عامل، معاونین و مدیران واحد های تابعه این شرکت در محل هتل بین المللی لاله تهران برگزار گردید.در این جلسه پس از آشنایی و معرفی مدیران واحد های تابعه شرکت توسعه گردشگری ایران، گزارشات آماری از عملکرد و طرح های پیشنهادی هر مجموعه توسط مدیر مربوطه ارائه گردید.

در ادامه علی جیرفتی مدیر عامل شرکت، استراتژی ها و سیاستهای کلان در دوره مدیریتی جدید را اعلام کرد و گفت: اولویت ما باید برنامه ریزی جهت بالا بردن سطح کیفیت و خدمات در مقیاس بین المللی و الگوسازی گروه هتلهای لاله با توجه به بهره وری و کارایی نیروی انساني باشد.


 
مدیرعامل شرکت توسعه گردشگری ایران با بیان اینکه بازسازی، بهسازی و ارتقا کیفیت فیزیکی هتلهای لاله از اهمیت بالایی برخوردار است افزود گروه هتلهای بین المللی لاله در راستای تحقق این امر از سرمايه گذاري و توان بخش خصوصی استفاده خواهد نمود.
در ادامه مقرر شد برنامه های واحدهای مختلف جهت ارتقاء سطح خدمات و توسعه بازاریابی و همچنين برنامه هاي ويژه ایام نوروز 1397 هريك از واحدها ارائه شود .


 
علی جیرفتی درپایان این جلسه لزوم برنامه ریزی و هدفمندی در فعالیت های سازمانی را متذکر و لازم دانست اینگونه جلسات جهت ارزيابي ميزان تحقق برنامه های شرکت به صورت دوره ای برگزار گردد.

  
ورود به سایت
من رو به خاطر بسپار